მე-8 ფორუმზე დარეგისტრირებული მონაწილეები

სახელი, გვარი ორგანიზაცია მისამართი
1 თამილა თელიაშვილი სამოქალაქო ინიციატივების ასოციაცია ახალციხე/ვალე
2 დავით თოთაძე ახალგაზრდები თვითმმართველობისათვის თბილისი
3 სალომე ადამია ახალგაზრდა სოციალისტები თბილისი
4 თეა ჯანჯღავა ახალგაზრდა ტრენერთა ლიგა ბათუმი
5 ინგა პაიჭაძე სიქა-საგანმანათლებლო ინიციატივების ქართული ასოციაცია რუსთავი
6 თამარ ფოფხაძე კოალიცია “სოციალური რეფორმებისათვის” ფოთი
7 მაია თარგამაძე ‘სვანეთის ახალგაზრდული ცენტრი” უშგული
8 ქეთევან ჯინორიძე ახალგაზრდები მშვიდობისა და თანასწორობისთვის თბილისი
9 ნიკა თვაური ქართველი ახალგაზრდების განვითარების ასოციაცია თბილისი
10 მაკა ცერცვაძე ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო ქუთაისი
11 ანი მარგალიტაძე სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო ოზურგეთი
12 მარი გეთიაშვილი განათლების საერთაშორისო აკადემია თბილისი
13 ხატია ლაღიძე ახალგაზრდული კავშირი ევროკლუბი ოზურგეთი
14 თეონა დალაქიშვილი კრეატიული განვითარების ცენტრი თბილისი
15 მარიამ ავაქოვი ეთნიკური უმცირესობები საქართველოში თბილისი
16 ანა მოსიაშვილი ახალგაზრდობის განვითარების ცენტრი – XXI საგარეჯო
17 გიორგი ფარეშიშვილი სსიპ საინფორმაციო ცენტრი ნატოსა და ევროკავშირის შესახებ თბილისი
18 სალომე ქეშელაშვილი ერასმუსის სტუდენტური გაერთიანება თბილისი თბილისი
19 დავით ჯანდიერი ევანგელურ-ლუთერული ეკლესია საქართველოში თბილისი
20 მზია ინასარიძე ახალციხის ახალგაზრდული ცენტრი ახალციხე
21 ნინო მიხანაშვილი სსიპ ბავშვთა და ახალგაზრდობის ეროვნული ცენტრი თბილისი
22 შალვა ქენქაძე მშვიდობიანი მომავლისთვის თბილისი
23 გიორგი მელაშვილი ევროპულ-ქართული ინსტიტუტი თბილისი
24 კახა მჭედლიშვილი ახალგაზრდა ბიოლოგთა ასოციაცია თბილისი
25 ოლგა კიკავა ასოციაცია ”მერკური” ზუგდიდი
26 გიორგი მამულაშვილი ევროპული ახალგაზრდული ცენტრი თბილისი
27 ხათუნა ჩალაძე მშვიდობისა და ინტეგრაციის საერთაშორისო ცენტრი თბილისი
28 ქეთევან გამეზარდაშვილი ახალგაზრდა ფსიქოლოგები მომავალი თაობისათვის თბილისი
29 ციცინო ხაჩიძე ნატოსა და ევროკავშირის საინფორმაციო ცენტრის მეგობრების საინიციატივო ჯგუფი თბილისი
30 ნინო კერესელიძე დავითიანნის ფსიქოლოგიის ცენტრი თბილისი
31 ივანე ხარაშვილი ახალგაზრდული ორგანიზავია “დავიწყოთ ახლა” თბილისი
32 თიესა მორჩაძე ახალგაზრდები საქართველოსთვის ბაღდათი
33 ეკატერინე უმეკაშვილი ასოციაცია ანიკა თბილისი
34 თამარ სულხანიშვილი ჰეფი ქიდს ჰეფი ფლენეთ თბილისი
35 გიორგი ომანაძე ჯადოსნური ლამპარი რუსთავი რუსთავი
36 ნანა ბერუაშვილი მილენიუმ საქართველო გორი
37 ქეთი ჟვანია-ტაისონი საქართველოს გოგონა სკაუტების ასოციაცია “დია” თბილისი
38 ნუგზარ კოხრეიძე დემოკრატია მოქმედებაში თბილისი
39 ცირა ხელაშვილი ა(ა)იპ “ახალგაზრდობა ერთიანი მომავლისათვის” თბილისი
40 თამარა ტარტარაშვილი ახალგაზრდული ინიციატივა დემოკრატიისათვის თბილისი
41 ანა ჯებისაშვილი ა/ო მეგობრობის ხიდი ,,ქართლოსი” გორი
42 თეა აგუმავა ჯადოსნური ლამპარი ზუგდიდი ზუგდიდი
43 გულიკო მაჭარაშვილი მშვიდობის ფონდი თბილისი
44 მარიამ მაისურაძე სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი თბილისი
45 ლალი ომიაძე სამოქალაქო ფორუმი თბილისი
46 ნინო ბიძინაშვილი შიდა ქართლის სამოქალაქო ფორუმი გორი
47 ქეთევან კრიალაშვილი ეკონომიკური განათლებისა და სტრატეგიული კვლევის ცენტრი თბილისი
48 მიხეილ დიაკონიძე საზოგადოებრივი აზრი თბილისი
49 ანა ციხელაშვილი ევროპული ინიციატივა – ლიბერალური აკადემია თბილისი თბილისი
50 ნინო ჩიმაკაძე ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულო თბილისი
51 მაია ჩხენკელი ფონი “მოძრაობა შიმშილის წინააღმდეგ” მცხეთა
52 თეიმურაზ ამაღლობელი სამართლის ახალგაზრდული ასოციაცია თბილისი
53 გიორგი აგირბაია პროაქტივ ჯგუფი ჯორჯია თბილისი
54 თინათინ გიანაშვილი ჩემი საქართველო თიანეთიდან იწყება თიანეთი
55 დიანა მამინაიშვილი არაფორმალური განათლების ახალგაზრდული ცენტრი “მზიანი სახლი” თბილისი
56 ია იმერიშვიი ნადიკვარი – მეგობრობა განვითარებისათის თელავი
57 თათული ხაზალია ახალგაზრდული სოლიდარობა მომავლისათვის თბილისი
58 ვლადიმერ ხორავა ლეგალ ჰოლდინგი თბილისი
59 მარიამ გამეზარდაშვილი განათლებისა და საერთაშორისო განვითარების აკადემია თბილისი
60 თამარ ქავთარაძე კავკასუს პრინციპიუმ თბილისი
61 სოფი ხარხელაური ჩემი საქართველო თიანეთიდან იწყება თიანეთი
62 დიმა ქარჩავა საქართველოს ტრენინგებისა და განვითარების ინსტიტუტი სენაკი
63 ქეთევან თუხარელი საქართველოს ახალგაზრდები უკეთესი მომავლისათვის თბილისი
64 ანი თოთიაური საქართველოს საერთაშორისო სამართლის სტუდენტთა ასოციაცია თბილისი
65 ნათია აგლაძე განვითარების ეროვნული ცენტრი თბილისი
66 ნური შარაშიძე პოლიტიკისა და მართვის კონსალტინგ ჯგუფი თბილისი
67 გვანცა თოთაძე სამეცნიერო–ინტელექტუალური კლუბი “თაობათა დიალოგი” ქუთაისი
68 რაშან ზიადალიევი თვითგანვითარების უნივერსიტეტი მარნეული
69 ნინო არაბული ააიპ ხევსურეთი და თემი დუშეთი
70 ლელა ქართველიშვილი ალექსანდრე ქართველის (ქართველიშვილის) საერთაშორისო საზოგადოება თბილისი
71 სოსო მეზვრიშვილი ახალგაზრდა მკვლევართა და ანალიტიკოსთა გაერთიანება თბილისი/გორი
72 მარიამ ჩაჩუა ლაგოდეხის ახალგაზრდული ინიციატივა ლაგოდეხი
73 მარიამ ელოშვილი ახალგაზრდა არქეოლოგთა საზოგადოება თბილისი
74 ნათია შეყილაძე საქართველოს ახალგაზრდული ცენტრი თბილისი
75 გვანცა თვალიაშვილი სიაიესვი საქართველო თბილისი
76 ელზა ფაცურია ჰელფინგ ჰენდ თბილისი
77 ნინო თოდუა სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ცენტრი (CSDC) თბილისი
78 თამარ საგანელიძე საქართველოს ფარმაცევტ სტუდენტთა ასოციაია თბილისი
79 თორნიკე ჩიქოვანი უფლებების ლიგა აბაშა
80 რუსუდანი კვიციანი ანტიპოდები თბილისი
81 თამარი ფრუიძე კავკასიის ახალგაზრდული კავშირი თბილისი
82 გიორგი მათიაშვილი კავკასიის სამართლის აკადემია თბილისი
83 ლანა გაუარაშვილი ახალგაზრდული ხედვა კახეთი თელავი
84 ლელა გოგიჩაიშვილი სამოქალაქო განათლებისა და განვითარების ცენტრი ფოთი
85 მარიამ იმერლიშვილი სამოქალაქო ინიციატივების პლატფორმა თბილისი
86 შოთა ჯაბუა ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირი ოზურგეთი
87 უჩა ვარამაშვილი USAID-ის ზრდა პროექტი საქართველოში თბილისი
88 დავით მეტრეველი რუსთავის საერთაშორისო სკაუტური ცენტრი რუსთავი
89 ანდრო რობაქიძე ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობა ზესტაფონი
90 ირაკლი გიორბელიძე World Vision საქართველო თბილისი
91 მარიამი შოვნაძე საქართველოს ბავშვთა ჯანმრთელობაზე ზრუნვის ასოციაცია თბილისი
92 თამარ მეგუთნიშვილი ვოლდ ვიჟენი- კახეთის სამხარეო განვითარების პროგრამა ბავშვთა კეთილდღეობისთვის თელავი
93 თამარ კანაშვილი სფიქ აფ საქართველო თბილისი
94 ნინო მაჭარაშვილი მოძრავი გალერეა თბილისი
95 ივლიტა გოგუა პედაგოგთა კავშირი განათლება და სამყარო ქუთაისი
96 ნინო ბოჯგუა დემოკრატიის ლაბორატორია თბილისი
97 თამთა ახალაია ხელოვნება სოციალური ცვლილებისათვის თბილისი
98 ანა ჩოხელი ონლაინ რადიო “ჩემი ხმა” თბილისი
99 მიხეილ როგავა ვორდ ვიჟენ საქართველო თბილისი
100 თამთა უგულავა ა(ა)იპ მოსწავლე-ახალგაზრდობის განვითარების ცენტრი თბილისი
101 ანა წურწუმია-ზურაბაშვილი ინტელექტუალური სრულყოფის აკადემია თბილისი
102 გიორგი კეკელიძე ვორდ ვიჟენ საქართველოს თბილისის ურბანული სივრცის განვითარების პროგრამა თბილისი
103 ნინა ბუკია ხობის მუნიციპალიტეტის ადგილობრივი თვითმმართველობა ხობი
104 როზეტა შულაია ხობის მუნიციპალიტეტის გამგეობა ხობი
105 ალექსი მეტრეველი ქართველი ახალგაზრდები ევროპისათვის რუსთავი
106 მაია ბასარია ეთნო სახლი თბილისი
107 ნინო მწარიაშვილი კარიერული წინსვლის აკადემია თბილისი
108 გიორგი ჯაშიაშვილი ევროპის ახალგაზრდული ორგანიზაცია თბილისი
109 დავით ტუშური საზოგადოებრივი ორგანიზაცია აისი თბილისი
110 დავითი ზივზივაძე ახალგაზრდები საქართველოსთვის ბაღდათი
111 თეა კეკუა რუსთავის საერთაშორისო სკაუტური ცენტრი რუსთავი
112 ანა ქათამაძე საქართველოს ახალგაზრდების განვითარებისა და განათლების ასოციაცია GYDEA თბილისი
113 თამარ ბერიანიძე უკეთესი მომავლისათვის წეროვანი
114 დავით დაიაური ლაით აფი თბილისი
115 ნიკა აწკარუნაშვილი “სობისის ახალგაზრდული კოპერატივი” გორი
116 მარიკა ტყეშელაშვილი მარნეულის მუნიციპალიტეტის გამგეობა მარნეული
117 ნინო ზუბაშვილი ევროპის ფონდი თბილისი
118 ერნა პოღოსოვი ჯანდაცვის განვითარების ახალგაზრდული ორგანიზაცია თბილისი
119 ციცია ჯავახიშვილი (ააიპ) “ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო” თბილისი
120 ლია როგავა ასოციაცია ათინათი ზუგდიდი
121 ანა ნავდარაშვილი სტუდენტჯობ.ჯი თბილისი
122 თამთა ხუციშვილი არასამთავრობო ორგანიზაცია ახალგაზრდები საზოგადოებისათვის თბილისი
123 ქეთევან კიკნაველიძე ბაღდათის მუნიციპალიტეტის გამგეობა ბაღდათი
124 ცისია ამონაშვილი დასაქმების და განათლების გამოფენა “მომავალი შენია” თელავი
125 ასლან ართმელაძე თანამშრომლობის და განვითარების რეგიონული ქსელი ბათუმი
126 დიმიტრი გოგიაშვილი გორის მუნიციპალიტეტის გამგეობა გორი
127 მიხეილ ჭავჭავაძე ხაშურის მუნიციპალიტეტის გამგეობის განათლების, კულტურის და სპორტის სამსახური ხაშური
128 გრიგოლ ხასიევი საპატრიარქოსთან არსებული ახალგაზრდობის სულიერი და ინტელექტუალური განვითარების ცენტრი თბილისი
129 ტასო მთავრიშვილი ასოციაცია “გადავარჩინოთ მომავალი თაობა” ზუგდიდი
130 მარიამ ირემაძე განვითარების, განათლებისა და სოციალური ჩართულობის ასოციაცია თბილისი
131 ნათია კალანდაძე აკმე ქუთაისი
132 ზურაბ ბეთხოშვილი ადიგენის მუნიციპალიტეტის გამგეობა ადიგენი
133 შმაგი ჩოხელი სამოქალაქო განვითარების საერთაშორისო ქსელი – INCD თბილისი
134 ლუიზა მუთოშვილი მრავალფეროვანი და თანასწორი საქართველო ახმეტა
135 თათია ღაღანიძე ქართულ-ოსური ურთიერთობების კვლევითი ცენტრი “რცხილა” თბილისი
136 ნინო დემეტრაშვილი სამოქალაქო განვითარების სააგენტო (სიდა) რუსთავი
137 მაკუნა ჯალაღონია ა(ა)იპ საქართველოს ტრადიციული რეწვის ასოციაცია თბილისი
138 ანი კოხტაშვილი ნიუტონი თბილისი
139 დავით თინაძე საქართველოს სკაუტური მოძრაობის ორგანიზაცია თბილისი
140 ბექა გაბადაძე ლგბტქი ასოციაცია-თემიდა თბილისი
141 კახა აბულაძე ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ა(ა)იპ „თბილისის ახალგაზრდული ცენტრების გაერთიანება“ თბილისი
142 ნინო ქავთარაძე კულტურის და განათლების ფონდი თბილისი
143 მაკა სართანია მშვიდობისა და განვითარების აკადემია თბილისი
144 სალომე ხუციშვილი სოციალურ საწარმოთა ალიანსი თბილისი
145 გიორგი ნაზღაიძე ლაშქრობა თბილისი
146 გია ჯვარშეიშვილი ვიმეგობროთ თბილისი
147 ნინო ოხანაშვილი ლიბერალური ხედვების ასოციაცია თბილისი
148 ეთერ გლურჯიძე პროატივ გრუპ ჯორჯია თბილისი
149 ირინე ცაგარეიშვილი ნატოსა და ევროკავშირის საინფორმაციო ცენტრის მეგობრების – ბაღდათის რაიონის საინიციატივო ჯგუფი ბაღდათი
150 ნიკა ვარადაშვილი ყვარლის ევროკლუბი ყვარელი
151 მარიამ ნიკოლაშვილი საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება თბილისი
152 ნინო ძნელაძე გაეროს მოსახლეობის ფონდი თბილისი
153 ანა ჯიხვაშვილი მაკ ჯორჯია თბილისი
154 მარიკა მელიქიძე ახალციხის ევროკლუბი ახალციხე
155 ციცინო კიკვაძე სამეცნიერო-ანალიტიკური პორტალი დოქტრინა თბილისი
156 დავით გელაძე გორი-ევროპული ფასეულობებისთვის გორი
157 მარინა ბენდელიანი მწვანე საჩუქარი თბილისი
158 ანი ყალაბეგაშვილი საქართველოს YMCA თბილისი
159 ქეთევანი ტატიკიანი ბორჯომის ახალგაზრდული განვითარების ასოციაცია ბორჯომი
160 Ana Bugianishvili რაჭის ახალგაზრდული განვითარების ასოციაცია – საინიციატივო ჯგუფი ონი
161 დავით ბიბილეიშვილი ააიპ მარიანი თბილისი
162 თაკო ქათამაძე ნატოსა და ევროკავშირის საინფორმაციო ცენტრის მეგობრების – სამტრედიის რაიონის საინიციატივო ჯგუფი “სამტრედიის ევროკლუბი” თბილისი
163 თეონა აბდელანი ლიბერალური გზა თბილისი
164 ტატო ბახბახაშვილი ახალგაზრდები გარემოს დაცვისათვის თბილისი
165 სოფო ბახბახაშვილი სამართლის ახალგაზრდული კლუბი თბილისი
166 თამთა ნარსია ახალგაზრდული ცენტრი განათლებისა და განვითარებისათვის თბილისი
167 თათია ლეჟავა შენი ფსიქოლოგი თბილისი
168 თინათინ თარაშვილი გაერთიანება ჯანმრთელობისა და განათლებისთვის თბილისი
169 ტარიელ ირემაძე დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი თბილისი
170 დიანა კაიშაური ინტელექტისა და განათლების საერთაშორისო სკოლა – აიესაი თბილისი
171 ეთო ჯადუგიშვილი გურჯაანის მუნიციპალიტეტის გამგეობა გურჯაანი
172 ნატო ანთია ფიფლ ინ ნიდ თბილისი
173 ხატია ჯოხაძე ახალგაზრდული ასოციაცია აქატი რუსთავი
174 თამთა გარაშვილი ევროპული მომავალი თბილისი
175 სალომე კუსიანი ევროპის სტუდენტთა ფორუმი-თბილისი თბილისი
176 ნინო ნაზრიშვილი ყვარლის მუნიციპალიტეტის გამგეობის განათლების, კულტურის, ძეგლთა დაცვის, სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახური ყვარელი
177 ილია ხელაია ახალგაზრდა ინიციატორთა კლუბი ქ. თბილისი
178 გიორგი ესიტაშვილი ახალგაზრდული ხედვა კახეთი თელავი
179 გიორგი ბეჟანიშვილი მომავალი შენია თელავი
180 თამარ ივანიაძე ინიციატივა სოციალური ცვლილებებისათვის თბილისი
181 ნონა სვინტიძე ახალგაზრდული აზროვნება თბილისი
182 ირაკლი ჩხიკვაძე ახალგაზრდული ინიციატივების რეგიონალური ასოციაცია (აირა) რუსთავი
183 გიორგი ზოიძე ა(ა)იპ “ახალგაზრდა ადვოკატები” თბილისი
184 ნანა ავსაჯანიშვილი ყაზბეგის განვითარების ჯგუფი – ყაზბეგის ადგილობრივი სამოქმედო ჯგუფი ყაზბეგი
185 ალისა გიმიშიან ვორლდ ვიჟენ საქართველოს სამცხე-ჯავახეთის სამხარეო განვითარების პროგრამა ბავშვთა კეთილდღეობისთვის ახალციხე
186 ნატო აბრამაშვილი თბილისის ევროპული ხედვა თბილისი
187 თამაზ სოზაშვილი თანასწორობის მოძრაობა თბილისი
188 ბექა ღაჟონია ა.ა.ი.პ “სტუდენტური ერთიანობა” თბილისი
189 გუბაზ კობერიძე ადამიანის უფლებათა ასოციაცია თბილისი